sobota, 28 maja 2011

And I want you to know, I am my hair.

Dzisiejszy post poświęcam pielęgnacji włosów :) Niewiele kosmetyków, bo nie spędzam dużo czasu nad włosami :) Jeśli macie jakieś propozycje odnośnie postów, to piszcie :) na pewno wezmę je pod uwagę.

Today's post I dedicate hair care products:) Not many cosmetics, because I do not spend much time on hair:) If you have any suggestions for posts, please write:) for sure I will take them into account.

spray do włosów Nivea, unosi włosy u nasady. świetny dla "oklapniętych" włosów. :)
Nivea hair spray - raises the hair at the base, great for hair with no volume :)
odżywka Passion Fruits, odnawia kolor na włosach. ja mam odcień rudości, którą miałam przez dłuższy czas, ale po kilku miesiącach mi się znudziła. więc teraz jest to, co widzicie na zdjęciach :) odżywka kosztuje około 50 zł, ale jest warta swojej ceny.

Conditioner Passion Fruits, renews the color of the hair. I used to have a shade of red on my hair but after a few months I got bored. So now this is what you see in the pictures:) conditioner costs about 50 PLN, but it is worth its price.
 
spray, który ma za zadanie ochronę naszych włosów przed prostownicą i suszarką, czyli wysokimi temperaturami. stosuję go przede wszystkim na końcówki, które chyba najbardziej narażone są na zniszczenia.

spray, which is supposed to protect our hair from straighteners and hair dryer, that is high temperatures. I use it mainly for ends of my hair, which are probably most vulnerable to damage.
 
 nic specjalnego, a jakie lśniące końcówki, czyli jedwab ;)
nothing special but really shiny hair - silk :)
toner 'odpowiedzialny' za to, co obecnie mam na końcówkach La Riche - Direction odcień Apple Green i Mandarine

toner which is kinda 'responsible' for what I currently have on my hair La Riche - Direction. shades - Apple Green and Mandarine
oj, ledwo co widać, ale jest to odżywka Curl Life. jak nazwa wskazuje jest dla włosów kręconych, ale moim zdaniem nie tylko. świetnie nawilża i co najważniejsze rozplątuje włosy, co przy suchych jest bardzo ważne.

oh, you can barely see anything here! but this is the Curl Life Conditioner from Matrix. as the name says it's for curly hair, but in my opinion - not only. it makes the hair really hydrated and it untangles the hair, what is very important when you have weak and dry hair


CUTE <3


6 komentarzy:

 1. Aż mi wstyd, że ja używam (prócz szamponu i odżywki) tylko jedwabiu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. masz do polecenia może coś dobrego na wypadanie włosów? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. niestety nie bardzo, ale słyszałam, że witamina H i cynk pomaga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. na wypadnie włosów polecam tabletki z skrzypem i drożdżami :) lubię Twoje stylizacje z poprzednich postów! świetnie wyglądasz :*

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawie ciekawie !

  Zapraszam do siebie,
  radlewski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja na wypadanie włosów polecam BARDZO! rezygnacę z tradycyjnych farb na rzecz henny ! To jest cudo. Od kilku lat farbuję włosy na intensywne kolory(rudy,czerwień) i moje włosy były dosłownie wszędzie. Wypadały garściami. Od kilu miesięcy farbuje henna i są cudowne,grube i lśniące. Zobaczcie sami ;)

  drawinggpin.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń